Już za parę dni Targi Ślubne Expo Mazury Ostróda 2017. Przyznam się szczerze, że to moje pierwsze prawdziwe, samodzielne (pod własną banderą) targi. Jestem bardzo zdenerwowana ale jeszcze bardziej podekscytowana 😀 Cały świat najchętniej bym tam zaprosiła do siebie 😉 Raczej się nie da, ale Was wszystkich zapraszam z radością. Poza mnóstwem atrakcji, jakie oferuje ta impreza, jako całość (czyli Targi Beauty Spa & Fashion) będzie to niewątpliwa gratka dla tych wszystkich par, które wciąż jeszcze szukają dla siebie rozwiązań i inspiracji. (Pamiętajcie, że NA ŻYWO to 1000 razy lepiej niż PRZEZ INTERNET).

A co znajdziecie na naszym stoisku? Co przygotowaliśmy dla Was wespół z maciefoto.pl ? Ano…. Trochę przygotowaliśmy 😉

 1. Możliwość rozmowy face to face. Śmiejecie się? Nie powinniście. Zdarzało mi się już podpisywać umowy i ustalać wszelkie szczegóły z Parą Młodą przez internet. Mieliśmy szczęście i nasza „chemia” po prostu zagrała. Jednak, jeżeli tylko macie taką możliwość, to spotkajcie się ze swoim fotografem/kamerzystą chociaż na krótką rozmowę jeszcze przed podpisaniem umowy. Sprawdźcie, czy na pewno macie wspólną wizję na Wasze zdjęcia, czy dobrze się Wam rozmawia, przebywa w swoim towarzystwie. Pamiętajcie, że czeka Was dłuuugiii wspólny dzień – dobrze jest mieć przy sobie ludzi, którym się ufa i których obecność przynajmniej nie drażni 😉 W sobotę od 9:00 do 17:00 możecie zastać mnie na naszym stoisku a w niedzielę Maćka z maciefoto.pl  Jak wiecie współpracujemy od dawna i bez problemu odpowiemy na Wasze pytania 🙂
  _MG_5715 razem
 2. Nasze materiały będą dostępne do wglądu dla każdego. Nie tylko fotoalbumy i odbitki ale także sposób w jaki to wszystko oprawiamy, pakujemy i oddajemy jako efekt końcowy naszej pracy. Będziecie mogli wszystkiego dotknąć, sprawdzić, poczuć, czy to jest na pewno to, o co Wam chodzi.
  pokazowy1
 3. Coś słodkiego (rzecz jasna!) 😉 Specjalnie na tę okazję stworzyliśmy pyszny drobiazg, który nie tylko będzie przyjemnością dla podniebienia ale przechowany może Wam także posłużyć jako bon rabatowy w wysokości 5% na nasze dowolne usługi.
 4. Wizualne petardy w postaci trzech zdjęć przepięknych dziewczyn – chyba najpiękniejszych, jakie kiedykolwiek przyszło mi fotografować.
 5. A dla tych, którzy zdecydują się na podpisanie umowy w trakcie targów mamy wyjątkowy rabat na 12% od dowolnie wybranego pakietu.
  rabat
 6. Ponadto urządzimy Wam konkurs z nagrodami. Będzie można wygrać metamorfozę oraz  sesję narzeczeńską. Ale o tym jeszcze cichoo szaaaa 😉

  sesja
  Z A P R A S Z A M Y ! 🙂