Izabela

Karolina została nam polecona przy okazji sesji zdjęciowej naszych wakacyjnych apartamentów. Budowa się dopiero co zakończyła, a sezon wakacyjny był już w pełni.Chodziło o kilka zdjęć budynku, wnętrza i otoczenia tak by umieścić na stronie, facebooku i jeszcze skusić ostatnich turystów. Byłam zaaferowana całą sytuacją i chciałam udzielić jak najwięcej informacji o tym jaką mam wizję zdjęć.Karolina wysłuchała cierpliwie -z szerokim uśmiechem, ale dyskretnie wyczułam, że Ona ma już swój własny plan na tę sesję zdjęciową. Uznałam, że Fotografka wie co robi : Karolina ruszyła do robienia zdjęć – a ja, na w końcu spokojną kawę.
Dosłownie za kilka dni (bo czas nagli!) otrzymałam link ze zdjęciami i… ONIEMIAŁAM. Efekt przeszedł moje oczekiwania! Klimat zdjęć, interpretacja pomieszczeń, wyczulenie na detale i TO COŚ co sprawia, że się chce przyjechać do Rentynówki. Goście piszą, dzwonią i komentują: „ale u was pięknie”. To prawda – ale to zdjęcia, które mają klasę, ciepło i swój klimat przyciągają do nas Gości. Podsumowując – praca z Karoliną to ciche porozumienie bez słów, pewność „dopieszczenia”, ale też prawda i ciepło na zdjęciach.
Polecam  

 

Natalia K Natalia

Z Fotografką Karoliną Hrynek pierwszy raz spotkałam się przy okazji  ślubu swojej koleżanki w 2014 roku. Od tego czasu jestem zauroczona jej pracą, którą wykonuje z wielką pasją i zaangażowaniem. Na swoją sesję u Fotografki zdecydowałam się już dwa razy i ani na chwilę nie pożałowałam swojej decyzji. Fotografka jest mistrzynią w tym co robi. Dzięki niej mam możliwość wspominania swojego najcudowniejszego dnia w życiu oglądając wspaniałe zdjęcia, które wyszły z pod jej zdolnej ręki. Cudowny z niej człowiek |i profesjonalny fotograł z mnóstwem ciekawych pomysłów. Potrafi w uroczy sposób rozluźnić stresujące momenty, a przede wszystkim służy dobrą radą. Karolina  jest przesympatyczna z ogromnym sercem. Współpracowało mi się z nią fantastycznie, gdyż zawsze udzielała mi wielu cennych wskazówek z anielskim spokojem. Efekt końcowy za każdym razem przerasta moje najśmielsze oczekiwania. Wybierając fotografa na kolejną sesję swoje kroki skierowałabym tylko i wyłącznie do niej. Z czystym sercem polecam każdej osobie Fotografkę Karolinę Hrynek do każdej sesji. Mega zadowolona klientka – Natalia Żaboklicka 

Jagoda Jagoda

Karolino Hrynek współpraca z Tobą była dla nas wielką przyjemnością. Zdjęcia, które nam zrobiłaś podczas ślubu oraz wesela są piękne i profesjonalne. W pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy, do tego oprawione w pięknym albumie na pewno będą niezapomnianą pamiątką na całe życie. Na zdjęciach Twojego autorstwa widać, że lubisz to co robisz i robisz to z pasją.  Jako mamy Panny Młodej szczerze polecam Fotografkę Karolinę Hrynek- na pewnie nie będziecie Państwo żałować. Zadowolona Mama – Jadwiga Kozakiewicz

_MG_6371 Joanna

„Lepszej fotografki nie można było sobie wymarzyć!! Od samego jej przybycia w dniu ślubu, jakoś tak się uspokoiłam i wiedziałam, że wszystko będzie dobrze. Wiecznie uśmiechnięta, pogodna, spokojna i cierpliwa… Zwłaszcza gdy wszyscy goście wiedza lepiej jak zrobić dobre zdjęcie … :):) Kaja zawsze służy dobrą radą, kontroluje żeby plecy były proste a buzia zawsze uśmiechnięta :):) Pracuje bardzo szybko i sprawnie, wywiązuje się z każdej obietnicy i jak mówi, że coś będzie w przeciągu 10 dni roboczych, to tak jest. Kontakt z Kaja super!! Nigdy nie musiałam długo czekać na odpowiedz na najgłupsze pytania. I choć nie znamy się długo, to zachwyciła mnie swoją pracą do tego stopnia, ze jak znałam datę ślubu to wiedziałam, że nikt inny nie może być fotografem na naszym ślubie. Jestem mega wzruszona efektem końcowym jej pracy. Mamy najwspanialsza pamiątkę ze ślubu jaką można sobie tylko wymarzyć!! Wiem, ze Kaja to wie, ale niech dowie się cały świat… Kaja KOCHAM CIE i dziękujemy za cudowne wspomnienia :):):):)”

_MG_2788aaa Karolina

„Jakiś czas szukałam fotografa do sesji buduarowej, takiego przed którym nie będę miała oporów się otworzyć, bo z tym bywa ciężko. Karolina to był strzał w 10. Lepiej nie mogłam trafić. Jej ciepło, szczerość, dobre rady i wskazówki sprawiły, że sesja przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Jeśli jedna z Was zastanawia się jeszcze czy to dobry wybór, to wybór jest najlepszy. Jeszcze raz dziękuję za piękną sesję.”

IMG_2397aaa Karolina

„Wspaniała, bardzo ciepła, tworzy rewelacyjna atmosferę, która ułatwia współpracę 🙂 Fotografka szanuje Klientkę i jej wolę, co nie jest standardem 😉 Gorąco polecam na sesje indywidualne, rodzinne czy uroczystości kościelne – sprawdzone na własnej skórze!”

Anna Anna

„Hum… mimo, że znamy się z Karolą dość krótko (Kaja nazywana jest przeze mnie z uporem godnym maniaka Karoliną… bo tak też i ma na imię…) i MIMO, że jestem mało ekshibicjonistyczną osobą, to o dziwo dość szybko zgodziłam się na sesję zdjęciową u Karoli oraz umieszczenie swoich zdjęć na jej blogu… A wszystko to właśnie za sprawą JEJ otwartej i wiecznie rozradowanej, optymistycznej osobowości… To z jaką z pasją opowiada o fotografii, cudownym świetle, przepięknej aurze, niesamowitej mgle, chwytaniu momentów, wspaniałych ujęciach….. sprawia, że się w to absolutnie wierzy i chce się przenieść do takiego świata… to jedna rzecz.
Druga, to jej koncentracja na kobiecie i umiejętność wydobycia tego wszystkiego co zwie się KOBIECOŚCIĄ… naturalnego piękna, uśmiechu, dojrzałości czy dziewczęcej radości… i gdy nawet sama na co dzień nie za bardzo widzisz w swoim odbiciu lustrzanym to piękno i wyjątkowość to jak później spoglądasz na otrzymane zdjęcia i wspominasz tamte momenty, to nie sposób już zaprzeczać…
Trzecia rzecz (istotna lub może bardziej trafnie będzie jak powiem: godna zauważenia) to podejście do pracy, dla mnie osobiście dość ważna… czyli solidne, poważne (nie mylić ze śmiertelną powagą) i uczciwe podejście do wykonywanej roboty, niezależnie od tego czy robi się super profesjonalne zdjęcia dla ważnego klienta czy też dla koleżanki za prawie pro bono…, to ważne, to wiele mówi o człowieku…. Jeśli o mnie chodzi to tak się rozochociłam (że tak powiem…), że już się nie mogę doczekać kolejnego fotograficznego spotkania… A więc! Karola czekam na ciąg dalszy 🙂
A! i jeśli, któraś z Pań z jakichś tam przyczyn zapomniała jak to jest przez chwilę poczuć się jak księżniczka, to również polecam Karolę, można „poksiężniczkować”… oczywiście w granicach zdrowego rozsądku… 😉
Na zakończenie tego i tak już dość przydługiego wywodu, nie mogłabym nie wspomnieć o Dorocie Wawrzyniak, wykonuje nie tylko piękne makijaże i fryzury ale jest także kwintesencją kobiecości i subtelności… to tak jakby, któraś z Pań zapomniałam lub nie wiedziała co to takiego…. to także polecam… (ja tak na przykład zapomniałam ale całe szczęście już sobie prawie przypomniałam i stwierdzam teraz, że jest to najlepsza wiedza jaką sobie do tej pory przyswoiłam ;))….
Pozdrawiam wszystkich :)”

Dziwiszki Katarzyna

„Minęło już trochę ponad 8 lat (tak 8 lat!) od kiedy pierwszy raz mieliśmy przyjemność współpracować z Fotografką, z Kają wtedy przy okazji naszego wielkiego dnia- dnia naszego ślubu. Już wtedy wiedziałam że to będzie to, że to będzie coś na zawsze! 🙂 Tak się stało – Kaja była z nami we wszystkich najważniejszych chwilach naszego życia – bal na zakończenie studiów, wyczekana ciąża, upragniona córeczka i jej chrzciny… I wiem że był to najlepszy wybór! Zdjęcia do których zawsze z przyjemnością wracamy, którymi dzielimy się z rodziną i przyjaciółmi ale to nie tylko zdjęcia- to emocje które im towarzyszą, nie powtarzalne i ulotne chwile, ta atmosfera, która była tam, wtedy- to wszystko w nich jest! Kaja po prostu potrafi to wszystko uchwycić, utrwalić, wie kiedy i gdzie być- to nie lada sztuka- pokazać miłość, troskę, wzruszenie czy radość to czego gołym okiem nie widać. Zawsze mogliśmy liczyć na jej obecność, na profesjonalizm i punktualność a jednocześnie mogliśmy być pewni że przy tym stworzy tak wspaniałą atmosferę swobody, komfortu i zaufania że każdy przed jej obiektywem będzie czuł się cudownie! 🙂 Współpraca z Kają to jeden z najlepszych wyborów jakich dokonaliśmy do tej pory, gwarantuje że każdy kto miał to nie wątpliwe szczęście by ją poznać powie to samo ! Bardzo polecamy! A Tobie Kaju dziękujemy! Za wszystko! I za to co jeszcze przed nami!”

E&R Ewa

„Dzięki Fotografce odzyskaliśmy wiarę w ludzi i w fotografów  Ogromna pomoc, dużo ciepła i wsparcia zarówno przed, w trakcie, jak i po najważniejszym dla nas dniu – dniu naszego ślubu i chrzcin naszej córeczki. Z Kają współpraca jest bezstresowa, udziela wielu wskazówek, jest profesjonalna w tym, co robi.
Kaja, dziękujemy za świetną fotorelację i cudowną pamiątkę. Uwieczniłaś piękne wspomnienia, do których chętnie będziemy wracać. E&R”

Ewelina P-J Ewelina

„Współpraca z Kają była jedną z najprzyjemniejszych rzeczy jaka nas spotkała zarówno podczas przygotowań przedślubnych  jak i samego ślubu 🙂 Profesjonalistka, wspaniały doradca, mistrzyni w swoim fachu. Jej zdjęcia uwieczniają najpiękniejsze chwile i wydobywają naturalne piękno. Jeszcze nigdy nie czuliśmy się tak swobodnie przed obiektywem. Efekty były niesamowite. Nieskromnie stwierdzę, że wyglądamy na zdjęciach super ;p uśmiechnięci , szczęśliwi . Właśnie tak jak się wtedy czuliśmy! Zdecydowanie polecamy współpracę z Kają i mam nadzieję , że jeszcze nie raz staniemy przed jej obiektywem:)”

Marta M Marta

„Pełen profesjonalizm w połączeniu z kreatywnością i miłym usposobieniem Fotografki, które pomaga poczuć się komfortowo i pewnie przed obiektywem aparatu nawet kompletnym amatorom. Efekt sesji zdjęciowej – super. Polecam 

N&J Renata

„Kim jest Fotografka?… jest matką i córką, jest parą zakochanych, dwoma Przyjaciółkami, braćmi i siostrami… jest każdym, komu w tym momencie robi zdjęcie… Czym jest Fotografka?… jest łąką pełną kwiatów, drzewem o które się opieram i stawem nad którym stoję, niebem, słońcem, wiatrem… jest każdym elementem Waszego zdjęcia, wrażliwość i niezwykłe „oko”, wyczucie relacji i oddanie tego czego wypowiedzieć często nie umiecie… Kaja… Karolina Fotografka Hrynek Dziękuję Kochana!”

N&M Natalia

„Jeżeli jesteś przyszłą Panną młodą/Panem młodym i zastanawiasz się nad wyborem fotografa, to już Ci mówię, nie ma lepszego od Karoliny. I nie mówię tu tylko o tym że robi cudowne zdjęcia, bo to widzi każdy. One są po prostu magiczne. Ale najważniejsze jest to, że w tak stresującym dniu, jakim jest dzień ślubu, nie musisz się przejmować fotografem. Że nie wie co robić, gdzie iść, że trzeba mu wszystko pokazać. Kaja jest takim dobrym duchem który uwiecznia wszystkie te chwile, o których wy może nawet byście nie pomyśleli. Jest wszędzie, nie zauważalna a jak bardzo obecna. Mało tego, gdy zaczyna się robić gorąco, potrafi być ogromnym wsparciem i oazą spokoju. I później, po ślubie, nadchodzi czas oglądania zdjęć i szczęścia że nic aparatowi nie umknęło. Każdy szczegół, uśmiech, spojrzenie, łzy, są zapisane i można do tego ponownie wrócić. Cudowna, polecam!”

Paulina S Paulina

„Talent i pasja do fotografii tej Pani to duet tworzący bombę zegarową, z której wystrzeliwują prawdziwe dzieła sztuki 😀 Dziękujemy Ci bardzo za przecudnie spędzony czas razem 🙂 czekamy z niecierpliwością na efekty wspólnej zabawy, tzn. PRACY ;)”

Laura P Laura

„Po raz kolejny spotykałam się z Kają na zdjęcia. Tym razem nie jako modelka ale Panna Młoda. Może zacznę od tego, że ślub/wesele jest dla każdej z kobiet czymś emocjonującym. Stres połączony z radością! Jak to wyglądało u mnie ? Gdyby nie Kaja i jej wspaniałe opanowanie mnie to stres by mnie zjadł. Cudowne uczucie, że nie musiałam się martwić jak wyjdę na zdjeciach bo ufałam Kaji. Mogłam poprzez rozmowę z nią zapomnieć o stresie. Jak każda Panna Młoda oczywiście połowy rzeczy nie pamiętałam do czasu otrzymania zdjęć. Gdybym mogła podzielić się tą radością, entuzjazmem i wzruszeniem jakie miałam po otrzymaniu zdjęć zrobiłabym to bez wahania. Moja kochana Kaja zrobiła magię na zdjęciach. Poprzez zdjęcia pokazała jak ważny jest taki dzień, aby łapać każdą dosłownie chwilę. Utrwaliła tak piękne momenty, moją i męża miłość do siebie, radość gości, naszych wspaniałych strażaków, każde emocje. Zrobiła też takie zdjęcia, że nawet nie wiem kiedy Kaja tam była. Każdy kto zna pracę Kai wie ile serca i pracy Ona w nie wkłada. Współpraca z nią jest po prostu bajką. Nie znam nikogo z takim profesjonalizmem, zapałem i wielkim sercem.”

Aurelia Aurelia 

„Profesjonalnie, z prawdziwą pasją w sercu! Lepiej być nie mogło.”

Dorota W Dorota

„Ogólnie lipa: za bardzo uśmiechnięta, za bardzo pozytywna i tym drażniąca osoby trzecie. I ten plecak który wypchanym jest po brzegi sprzętem… skąd ona na to kasę bierze? Nie mówiąc już o sile by to dźwigać na plecach. Zdjęcia nuuuuda: choć raz mogłaby coś spieprzyć tak dla przyzwoitości . Nie polecam bo po co 😉 A tak serio: Pełen profesjonalizm, jasno i konkretnie określone zadania i wymagania, co bardzo ułatwia współpracę. Pasja, ogromne zaangażowanie i Fotografka z tzw. duszą. Nie zdarzyło się bym kiedykolwiek była niezadowolona ze zdjęć. KLASA!!! Podpisano rękoma i nogami 🙂

Wiola U-M Wioleta

„Cudowna artystka!!! Z całą pewnością polecam wspaniałą kobietę przy której sesja zdjęciową to znakomita zabawa, a efekt końcowy pozostaje pamiątką na całe życie!”

Agata P   Agata

„Postanowiłam podzielić się swoimi wrażeniami,z metamorfozy. Zacznę od usłyszanych słów … Kobieta ma tyle siły, że zadziwia mężczyzn… Dźwiga ciężary losu, rozwiązuje problemy, jest pełna miłości, radości i mądrości. Uśmiecha się, gdy chce krzyczeć, śpiewa, gdy chce się jej płakać, płacze, gdy się cieszy i śmieje się, gdy się boi. Jej miłość jest potężna. Jedyna niesłuszna w Niej rzecz to to, że często zapomina ile jest warta….. Przygoda z Kaja i Dorotką, cała ta ‚przemiana” sprawia, że ta zatracona codziennością Kobiecość powraca i to z taką podwojoną siłą!!!! My kobiety często właśnie ją gubimy jesteśmy matkami, żonami, córkami, żyjemy jakby obok,często gubiąc pasje czy marzenia, żyjąc jakby dla Kogoś. A wystarczy taka mała chwila,aby ją odnaleźć i odżyć na Nowo. Cała ta sesja to nie tylko ładny make up, pstryk i zdjęcie. Przekraczając próg ,mieszkanka Doroty,zaczyna się piękna przygoda.Poczucie humoru, protekcjonalność i otwartość Kai i wrażliwość Dorotki sprawia, że zapominasz o nieśmiałości i własnych kompleksach. Oddajesz się w pełni tej chwili,ogarnia Cię całkowite zaufanie,z myślami Jestem  teraz w dobrych rękach.!!! Towarzyszą Ci myśli za chwilę Będę Piękna!!! Dwie na pozór zwyczajne kobiety,a sprawiają, że odnajdujesz w sobie to o czym zapominasz.Odnajdujesz w sobie tą kobiecość I nie ma tak naprawdę znaczenia,czy masz jedno dziecko czy więcej, czy jesteś rozwódką, panna, czy wdową, czujesz i widzisz, że jesteś Piękna !!!!! Dziękuje kobietki, jesteście mega profesjonalistkami !!!”

DOminika P   Dominika

„Chciałam jeszcze raz bardzo podziękować za tę sesję. Cudowne, wyjątkowe przeżycie! Czułam się mega kobieco! A panująca podczas sesji atmosfera rozluźniłaby nawet największego sztywniaka! 😉 Zdjęcia będą wspaniałą pamiątką, a patrząc na nie powraca mi dobry humor. Dziękuję za możliwość spróbowania czegoś nowego. Z pewnością jeszcze kiedyś się odezwę, żeby skorzystać ze świetnych ‚usług”, zarówno Twoich jak i Doroty. :)”

Laura Poza  Laura 

„Bardzo chciałam Ci podziękować za te wspaniałe zdjęcia. Dzięki nim przyznam się szczerzę czuję się pewniejsza siebie. To sa prawdziwe arcydzieła. Profesjonalizm,  talent to za mało by opisać to co potrafisz zrobić z aparatem. Dziękuje za ten miło spędzony czas z wami. I dziękuję, że dałaś mi szansę poczuć się jak modelka. Tego uczucia nie da się opisać. To coś wspaniałego. Nie wiem już jak Ci dziękować. Oczywiście duże podziękowania dla Dorotki bo z robiła ze mnie piękność, co było trudne 😀 Wysłałam wam buziaki i życzę wam wszystkie dobrego. Pozdrawiam :*”

Katarzyna Pilarska  Katarzyna

„Ja to mam już pomysł na następną 😉 kochana to było fantastyczne przeżycie! a jaki świetny prezent z tej cudownej współpracy wyszedł 🙂  dla jeszcze niezdecydowanych – tu się nie ma nad czym zastanawiać!!! Kaja to świetny fotograf – i wspaniała kobieta, pozdrawiam serdecznie i gorrrrąco polecam ;)”

Magdalena Fedor   Magdalena

„Gdybym mogła opisać pracę z Kają jednym słowem byłoby to „WYJĄTKOWOŚĆ”! W każdym najdrobniejszym calu pełny profesjonalizm i wspaniała energia, która udziela się nam „modelom”, by wyjść na zdjęciach w pełnej krasie. Jej zdjęcia nie są tylko odbiciem upozowanego świata, ale wyjątkowym ujęciem osobowości, jakby za pomocą aparatu w magiczny sposób uwieczniała duszę. To wspaniały człowiek i fotograf, który znajduje najlepsze ujęcia naszych cudownych chwil. Czy polecam? Uważam, że każdy powinien mieć w swoim portfolio choć jedno zdjęcie zrobione jej ręką 😉 Ja mam za sobą 4 magiczne sesje i wiecie co? Chcę więcej :))))))”

Agata Tomaszczuk   Agata

„Bardzo, bardzo, BARDZO gorąco polecam współpracę z Fotografką! Kaja towarzyszyła nam w lipcu podczas ślubu i przyjęcia weselnego, a efekty jej pracy przerosły nasze oczekiwania. Profesjonalistka w każdym calu. Osoba, która jest w dziesięciu miejscach jednocześnie (a przynajmniej na to wskazują zrobione przez nią zdjęcia :)), przy czym absolutnie nie krępuje swoją obecnością i jest wręcz niezauważalna – co dla nas, nieśmiałków i totalnych amatorów w zakresie modelingu (:P), było dodatkowym atutem. Kaja dała się poznać jako niezwykle ciepła i sympatyczna osoba, dzięki czemu naprawdę dobrze i przede wszystkim SWOBODNIE czuliśmy się w jej towarzystwie. Widać, że praca jest jej pasją – podchodzi do niej z ogromnym zaangażowaniem, a jednocześnie jest szczera i nie będzie Wam wmawiała, że coś wygląda wspaniale, jeśli w rzeczywistości tak nie jest 😉 Jeżeli zależy Wam na zdjęciach, które oddają piękno chwili oraz na współpracy w fajnej atmosferze, z doświadczonym fotografem, któremu naprawdę zależy na tym, by Wasza pamiątka cieszyła oczy przez długie lata – Fotografka to osoba, której szukacie!!! Kaju – współpraca z Tobą to przyjemność! Jeszcze raz ogromnie dziękujemy! Za szczery uśmiech, babskie pogaduchy i uświadomienie nam, że Moda na sukces tylko czeka na takie talenty, jak my! 😉 życzymy Ci wieeeelu zawodowych wyzwań, spełnienia i satysfakcji z tego co robisz. Bo robisz to dobrze”

Michal D  Michał

„Poproszę o powtórkę. Klimat sesji – wspaniała zabawa. Komunikacja – zdjęcia oddają dokładnie to, co chciałem przekazać – bez zbędnych tłumaczeń. Czas sesji – nie ważne jaki czas – w klimacie w jakim Stworzyła Kaja, zdecydowanie za krótko.”

Joanna Kowalska   Joanna 

„Współpraca z Kają to sama przyjemność, jest bardzo ambitną, profesjonalną i odpowiedzialną, a równocześnie szaloną, otwartą i kreatywną osobą. Atmosfera, jaką tworzy przy fotografowaniu, sprzyja pracy, pobudza wyobraźnię i pozwala działać bez stresu, a z zapałem. Uwielbiam to, że we mnie wierzy, że potrafimy się super dogadać w sprawach make-upu, że pozwala mi zaszaleć i daje wiarę w siebie. Uwielbiam, gdy fotografuje w plenerze.”

Daria Swierska   Daria

„Zarówno Kaja jak i jej praca są zestawieniem wszystkiego co najlepsze w pigułce. Jest jedną z najbardziej kreatywnych, profesjonalnych i pracowitych osób jakie znam. Przebywanie z nią jest inspirujące. Cała sesja była niczym krótki sen, gdzie po przebudzenie widziałam zniewalające efekty, efekty które na pewno zostaną pamiątką do końca życia. Sama przygoda, znajomość tak cudownej i skromnej osoby była tylko zaszczytem dla tak prostej osoby jak ja. Teraz, kiedy patrzę na zdjęcia – pozostałości po naszej współpracy, jestem mile zaskoczona i wzruszona. Takie emocje wywołuje u mnie świadomość przemiany mojej osoby, wydobycie ze mnie prawdziwej kobiety, która jest silnym i pewnym siebie człowiekiem. Z ogromną wdzięcznością i nadzieją pozostaje powiedzieć mi tylko proste DZIĘKUJE, w oczekiwania na kolejną sesje!”

FitSmile   Fitsmile
”Chciałybyśmy bardzo polecić nasza Fotografkę Karolinę. Wykazała sie super umiejętnościami nie tylko fotograficznymi, ale także smakiem co do dekoracji, tła, ubrań, czy wskazówek odnośnie pozowania. Przyznamy szczerze, ze była to nasza pierwsza sesja zdjęciowa i mimo stresu i zdenerwowania, dzięki pomocy ze strony Karoliny udało nam sie uzyskać bombowy efekt na zdjęciach. Jej doświadczenie i zręczność, ułatwiły skutecznie odwrócić naszą uwagę od kamery i stworzyć atmosferę, gdzie poczułyśmy sie komfortowo i naprawdę wyjątkowo. Mimo, ze nigdy dotąd nie robiono nam profesjonalnej sesji zdjęciowej dzięki Karolinie choć przez chwile mogłyśmy się poczuć jak prawdziwe gwiazdy. Szybki i profesjonalny kontakt mailowy ułatwił nam prace nad wyborem zdjęć. Dodam, ze Karolina wykazała sie obróbką zdjęć na wysokim poziomie. Jeśli szukasz profesjonalisty w swoim fachu, prawdziwego artysty i indywidualnego podejścia do klienta nie potrzebujesz szukać dalej. Gorąco polecamy Fotografkę z pewnością jeszcze nie raz skorzystamy z jej usług 😉  Pozdrawiamy Alicja i Marta fitness instruktorki…”

Malgorzata Tandyrak   Małgorzata

„Fotografko to była niesamowita przygoda! Atmosfera genialna, zdjęcia cudne no i przede wszystkim cenne uwagi jak postawić nogę aby było śliczne:) wszystkim zainteresowanym polecam!”

Patrycja Polakowska   Patrycja

„Czy zadowolona? Czy się podobało? To była super ekstra fantastyczna przygoda z której zostały mi pamiątki w formie zdjęć robionych z ręki najlepszej fotografki w mieście! ; ) I te okrzyki przy robieniu zdjęć! : P”

Karolina Glowacka   Karolina

„fantastyczne doświadczenie, cudownie spędzony czas w najlepszym towarzystwie, nikt nie ma wątpliwości, że jesteś wspaniała! a efekty Twojej pracy powalające 🙂 nigdy tego nie zapomnę i każdego zachęcam! 😉 :* ”

Marta Czyzewska   Marta

„jest to niesamowite, ze Ty robisz to z taka pasja! A to wpływa na to, ze Twoje modelki otwierają sie przed Toba i wychodzą tak fantastyczne zdjęcia. Sesja zdjęciowa w Twoim wykonaniu jest niezapomniana chwila i odmienia życie :)”

Marcin Cieplak   Marcin

„Zamierzony cel został osiągnięty w 100 % 😉 łzy się pojawiły, a Album ma już swoje honorowe miejsce na stole w pokoju gościnnym – tak żeby każdy kto zawita do mamy domu mógł to zobaczyć 😉

Dziękuje bardzo Tobie Karolino za Twój poświęcony czas, olbrzymi wkład i chęć jaką włożyłaś w powstanie Tego albumu. Czas spędzony z Tobą na sesji upłynął nie dość, że we wspaniałej atmosferze wypełnionej po brzegi ciągłą zabawą to jeszcze z pełną dozą profesjonalizmu. W każdej chwili i każdemu, kto chciałby uwiecznić fragment swojego życia poleciłbym Ciebie z czystym sumieniem. 😉   Dziękuję raz jeszcze M.C.”

Natali Lukasik   Natalia

„Kochani ja tak krótko i zwięźle ale szczerze i od serca – dzięki Fotografce znów mogłam poczuć jak to fajnie jest pobawić się w modelkę, pozować do zdjęć, być przez kogoś pięknie umalowanym i wystylizowanym. To była naprawdę super przygoda: piękne miejsce, fajne ubrania, ale przede wszystkim wyjątkowa i niepowtarzalna ekipa! A co więcej… efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, zdjęcia są po prostu boskie! Co tu więcej pisać – polecam każdemu, kto chce doświadczyć niezapomnianych chwil, ale i pracy opartej o pełen profesjonalizm”

Kasia Kowalczuk   Kasia 

„Świetna kobieta i utalentowany fotograf. Pełen profesjonalizm w tym co robi, co widać po efektach współpracy. Sesja z Kają potrafi odmienić życie. Choć może ciężko w to uwierzyć, ale to właśnie magia zdjęć Kai… 🙂 Polecam z całego serca!”

Violet Agaeva   Violet 

„Napisałam referencje, choć przeżycia podczas sesji nie można opisać słowami :* Sesje zdjęciowe z Kają są zawsze (!) dobrą zabawą z mnóstwem oryginalnych pomysłów i dużą dawką pozytywnej energii. Jej doświadczenie zawodowe, kreatywność i ogromne zaangażowanie jest godne polecenia wszystkim, kto chce mieć ‘zdjęcia z duszą’.”

Joanna Lewko  Joanna

„Współpraca z Fotografka to sama przyjemność. Świetna atmosfera! Zdjęcia, które robisz są profesjonalne i widać w tym samą pasje. Polecam zdecydowanie wszystkim i jeszcze raz dziękuje!!!”

Monika Ana   Monika Ana

„Współpraca z Fotografka była i jest dla mnie czysta przyjemnością Zdjęcia, ktore robisz sa: piękne i profesjonalne, w pełni oddają emocje, które sie przezywa w danej chwili. Super pamiątka na całe życie! W zdjęciach widać, ze lubisz to co robisz i robisz to z pasja. Aż chce sie oglądać! Szczerze Polecam wszystkim – na pewno nie będziecie żałować!!!”

Joanna Zielinska Szczepkowska   Joanna

„Praca z Kają to spełnienie moich najskrytszych marzeń o idealnej sesji zdjęciowej! Kaja nie tylko robi WSPANIAŁE zdjęcia – doradzi wybór odpowiedniej stylizacji, w której będziesz wyglądać jak milion dolarów, celnie omówi każdy szczegół odpowiedniej pozycji do zdjęcia, a na koniec prześle Ci TAKIE fotografie, że nie uwierzysz, że to TY jesteś ich główną BOHATERKĄ :-)) Polecam wszystkim współpracę z MEGA utalentowaną FOTOGRAFKĄ! Ja po jednej sesji wizerunkowej chcę więcej i więcej i już nie mogę się doczekać naszego kolejnego spotkania z aparatem:-)))”

Angelika   Angelika

„Na 40-te urodziny dostałam w prezencie sesję fotograficzną. To najwspanialszy prezent, jaki kiedykolwiek dostałam i, nie tylko dlatego, że zdjęcia, ale też dlatego, Kto te zdjęcia robił… „Umieć się uśmiechać, to obdarowywać odrobiną miłości”, Kaja ma taki uśmiech! 🙂 ma też jakiś dar w sobie, dzięki któremu podczas sesji kobieta czuje się wyjątkowo…bardzo kobieco, ale też, z jakichś niewytłumaczalnych powodów wnika się w głąb siebie, poznając najdalsze zakamarki duszy… co widać na przepięknych zdjęciach, te wydobyte uczucia, emocje, myśli… Profesjonalizm i wyrozumiałość, którą ma w sobie powoduje, że żadne zadane pytanie nie jest głupie, a 58 raz ustawianie, bo „modelka” nie kuma, jest dowodem, że cierpliwość to Jej kolejna cecha, która jest pożądaną w tej profesji. No i na koniec, nie mogę się doczekać sesji w rzepaku”

Natalia Lomiak   Natalia

„Bardzo gorąco polecam współpracę z Karolina. Zdjęcia ślubne wyszły bardzo pięknie, a album boski! Praktycznie Karolina czytała mi w myślach i wszystko to co zaproponowało pasowało mi w 100%. Jednym słowem pełen profesjonalizm”

Monika Bulakowska   Monika 

„Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i serce włożone w pracę. Z takiego połączenia muszą wyjść zdjęcia pełne pasji. Dokładna, pracuje na pełnych obrotach, dając z siebie 200 %. A do tego pomysłowa. Czego chcieć więcej?”

Karolina Staniszewska   Karolina

„Jeżeli szukasz kogoś przy kim będziesz mógł/mogła się otworzyć, czuć pewnie i kto wydobędzie z Ciebie wszystko co najlepsze to jesteś na właściwej stronie! Bardzo polecam Fotografkę do wszelkich ‘prac zdjęciowych’- okolicznościowych i nie tylko. Bardzo empatyczna, ciepła i radosna dzięki czemu można poczuć się pewniej i rozluźnić. To, jakie zdjęcia wychodzą spod jej ręki to każdy widzi ale co ważne ( dla mnie na pewno ) jest bardzo słowna i terminowa. Polecam gorąco!”

Lidia Kurp   Lidia

„Super fotografka, swój talent i pasję przekłada na pracę. A przy tym wszystkim przesympatyczna osoba:) Nasze zdjęcia ślubne stanowią dla nas prawdziwa pamiątkę, za co jeszcze raz dziękujemy:) Polecamy!”

Dorota Jeziolowska Soloducha   Dorota

„Sesja u Fotografki to niezwykłe przeżycie. Potrafi wytworzyć atmosferę wyjątkowości, a jednocześnie sprawia, że nawet pierwszy raz przed obiektywem jest odprężający. Ma głowę pełną pomysłów i mnóstwo cennych wskazówek, począwszy od przygotowania do sesji po wybranie zdjęć. Wyróżnia ją prawdziwe zaangażowanie – urzekła mnie pożyczeniem pewnego gadżetu i przetransportowaniem go przez kawał miasta, tylko na małą sesję. Kaju – dziękuję!”

Edyta Choinska   Edyta 

„Moja przygoda z Kają rozpoczęła się sesją zdjęciową w 2010 roku, której celem było wydobycie ze mnie silnej i stanowczej kobiety. Wystarczyła chwila rozmowy z Kają, by sesja nabrała niesamowitego tempa i efektu, który do dzisiaj podziwiam. Sesja ta była startem wspaniałej przyjaźni i dalszych działań związanych z odkrywaniem własnego piękna (i nie tylko tego zewnętrznego). Skupienie podczas pracy, wspaniałe oko, które wychwytuje niezapomniane momenty, osoby z którymi Kaja współpracuje podczas projektów, daje niezapomniane przeżycia, których efekt końcowy zachwyca. Z dużym skupieniem wsłuchuje się w prośby swoich „klientów”, ale również często dodaje szczyptę swojej inwencji twórczej i… trzeba jej na to pozwolić. Bo wyłącznie dzięki temu zdjęcia są „wyrwane z baśni”, o której się nawet nam nie śniło. Pewnego lata napisałam do Kaji tylko „Pokolorujmy świat”… i oddałam się w całości wizji Fotografki. Efekt… bajeczny. Sami spójrzcie: https://www.youtube.com/watch?v=_srMt0tQ2Mk . Absolutnie polecam Kaję, nie tylko jako znakomitą fotografkę, ale również na przyjaciela, u boku którego życie wydaje się pełniejsze. Myślę jednak, że zdjęcia Fotografki są najlepszą rekomendacją jej działań!”