Myślę, że na świecie są setki tysięcy, jeśli nie miliony fotografów ślubnych. Niektórzy mają nawet swój styl, dzięki czemu łatwiej wyłowić ich z morza zdjęć. Nie spiesz się. Wybierz właśnie tego, który najbardziej odpowiada Tobie: Twojej estetyce, Twoim upodobaniom, Twojemu sercu. Przeglądając ich prace skup się na tym czy do Ciebie przemawiają, czy czujesz historie, które Ci opowiadają, czy potrafisz poczuć ich klimat, nastrój, atmosferę. Który z nich pasuje Ci najbardziej, by opowiedzieć właśnie Twoją historię miłosną. A może to właśnie ja jestem tym, który ma uwiecznić Wasz niezwykły, niepowtarzalny dzień?

Wyślijcie mi wiadomość i opowiedzcie o swoich planach. Uwielbiam słuchać o Waszych marzeniach – kiedy tworzycie w głowie obraz idealnego przebiegu zdarzeń na Waszym wyczekanym, wypracowanym, upragnionym ślubie. Porozmawiajmy zatem – tak wiele dobrego może się zacząć od tej rozmowy. A reszta nie ma ograniczeń – tylko „sky is a limit”.

Zajrzyj w głąb galerii: popatrz jak fotografuję detale, jak widzę przygotowania, jak podchodzę do ceremonii, w jakim stylu robię sesje i jak dobrze bawię się z Wami na weselu. I jeśli czujesz to tak samo, jak ja – napisz maila, zapytaj o termin i o ofertę. Opowiedz o swoich planach. Razem na pewno stworzymy coś niezwykłego.